Náš příběh

Znáte to.... vymyslet dárek k narozeninám, výročí, Vánocům nebo jen jako milé gesto. I my víme, jak je to těžké a proto jsme si stále pohrávaly s myšlenkou, že vám to usnadníme.

 

Vymýšlet dárky nás prostě baví.

 

A tak jsme začaly navrhovat dárkové boxy pro lidi jako jsme my. Každému boxu věnujeme maximum času. Už od samotného výběru produktů, abychom zaručily jejich kvalitu a praktičnost. Jsme úplně posedlé výběrem té nejlepší čokolády (věřte, že je to dilema), nejkrásnější mašle, nejvhodnější výplně. Jednoduše řečeno, záleží nám na tom, aby jste dárkový box mohli rovnou darovat bez jakýchkoliv úprav.

 

Od sestavení prvního boxu na papíře až po spuštění webu stojíme my 2. Lucka & Lucka... dvě kamarádky, které se znají už léta a vždycky se překvapovaly svými dárky. A co jsme mohly vymyslet jiného než dárkový obchod? A to bychom nebyly my, aby spuštění webu nemělo pro nás nějakou symboliku. E-shop BOXES BY LUCKY spouštíme na náš svátek, a to 13. prosince.

 

Tak už se honem jděte podívat na ty naše

DÁRKOVÉ BOXY

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení