Dodavatelé

JEANNE EN PROVENCE
Tato francouzská přírodní kosmetika vám přináší jedinečnou atmosféru rozkvetlých kopců jihovýchodní Francie. Luxusní produkty jsou vyráběny rodinnou firmou v městečku Grasse, kterému se říká hlavní město parfémů.

DW HOME
Značka DW Home s velkou pečlivostí vybírá ingredience a kvalitní materiály pro své okouzlující vonné svíčky již od roku 1996. Tyto krásky ze slunné Kalifornie rozzáří Váš domov. DW Home neustále zdokonaluje technologie ručně vyráběných svíček a stejně tak si potrpí na inovativním designu, na kterém se podílejí přední američtí designéři.

WHITTARD OF CHELSEA
Společnost Whittard of Chelsea byla založena již v roce 1886 Waltrem Whittardem v jižním Londýně. Walter měl smysl pro podnikání. Objevil díru na trhu a to na výrobky káva, kakao a čaj a začal transformovat tyto každodenní nápoje do luxusních výrobků skrz nádherné balení a vyprávění příběhů.

IB LAURSEN
Dánská značka IB Laursen je jedním z předních dodavatelů dekorací, bytových doplňků a nábytku ve Skandinávii. Představuje širokou škálu výrobků z keramiky, ze dřeva, smaltu aj.

ENGLISH TEA SHOP
Značka bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou kvalitní a certifikované. V duchu britské tradice nabízí kvalitu cejlonských čajů vykupovaných od malých farmářů. Jejich produkce je vykupována za férové ceny (Fairtrade). Farmáři, se nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy a nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím svým značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti. Design balení od jednotlivých sáčků až po luxusní dárkové kazety vychází z britské tradice obalového designu s lehkým náznakem elegantního vintage Tea Party stylu.

ANGRY BEARDS

Angry Beards je česká značka přípravků pro péči o vousy. Parta nadšenců si začala pohrávat s myšlenkou výroby vlastních produktů, z čehož se nakonec stal velmi úspěšný projekt, který zásobuje skvělými produkty pro komplexní vousáčskou péči. Po jejichž použití vám váš vous vřele poděkuje a nejspíš ani nebude moc angry.

AGNOTIS
Agnotis je značka kvalitní a šetrné dětské přírodní kosmetiky, která neobsahuje žádné škodlivé látky. Název Agnotis pochází ze starověkého řeckého slova znamenajícího čistotu. A právě čistota vystihuje a odráží hodnoty a touhy značky. Děti od nejútlejšího věku vyžadují tu nejšetrnější péči. Produkty značky Agnotis se vyznačují nejvyšší kvalitou. Základem všech produktů jsou přírodní suroviny, které ochrání i tu nejcitlivější dětskou pokožku. Nádherné designové balení produktů je inspirováno tvary dětských hraček a ve vaší koupelně se bude skvěle vyjímat.

LITTLE DUTCH
Již 70 let je holandská firma Little Dutch odborníkem v oblasti dětských hraček. Každý rok se snaží přinést výrobky v atraktivních barvách, provedených ve vysoké kvalitě. Hodnotu výrobků zvyšuje prostřednictvím barev, zvuků a pohyblivých částí hraček. Tyto aspekty stimulují koordinaci smyslů vašeho dítěte a podporují růst a rozvoj.

JOLLEIN
Pod značkou Jollein jsou každoročně vytvářeny nové, designové kolekce plen, osušek, bryndáků a mnoha dalšího. Produkty této značky jsou vyráběné z prvotřídních materiálů, jsou kvalitní, praktické a skvěle vypadají.

SCOTTISH FINE SOAP
The Scottish Fine Soaps je splynutí úžasných ingrediencí s moderním skotským stylem. Vytváří nádherné kolekce, díky kterým budete vypadat, cítit se a vonět fantisticky.

PORTUS CALE
Ze severu Portugalska, z krásného města Porto, vám přinášíme jedinečnou vůni černých orchidejí, růžového pepře, jasmínu, citrusů, švestek, růží nebo třeba mošusu. Kolekce Portus Cale je svěží, plná barev a kvalitních ingrediencí. Následujte s námi nejnovější trendy a nechte se uchvátit designem s motivy motýlů, květů nebo antickým stylem.

ECOFFEE CUP
Je vyroben z bambusového vlákna, kukuřice, pryskyřice, víčko z potravinářského matného silikonu a pouzdro je ze silikonu bez latexu. Neobsahuje BPA a BSP, ftaláty. Potěší vás, že je vhodný i do myčky na nádobí. Pokud se o něj budete starat, měl by vám vydržet několik let. Ecoffee Cup najdete v jednorázových barvách, ale i v barevných variantách, které budou skvělým doplňkem pro váš den.

BAYLIS & HARDING
Společnost Baylis & Harding, založená v roce 1970, je rodinný podnik se sídlem v srdci Anglie. Od skromných počátků se Baylis & Harding propracovala až k mezinárodní úspěchu s cenově dostupnými luxusními výrobky. Její produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách.

CHOCOLATES FROM HEAVEN
Chocolates from Heaven je Fairtrade a BIO řada čokolád belgické rodinné čokoládovny Klingele. Na výrobě všech čokoládových produktů se významně podílí i ruční práce zaměstnanců, nadšených milovníků čokolády - proto je každý kousek originál.